STRONA GŁÓWNA / Informacje o pracach komisji
 
 
 
 

 

SKŁAD OSOBOWY KOMISJI na dzień 10 czerwca 2016

Przewodniczący:

Bp dr Adam Bałabuch
pl. Wojska Polskiego 2, 58-100 ŚWIDNICA
Tel. 74/ 85-64-904
e-mail: balabuch@pwt.wroc.pl

Członkowie:

Abp dr Józef Górzyński
ul. S. Pieniężnego 22, 10-006 OLSZTYN
e-mail: jgorzynski@episkopat.pl 

Bp dr Stefan Cichy
ul. Jana Pawła II nr 2, 59-220 LEGNICA
Tel. 76/ 724 41 50
e-mail: cichy@episkopat.pl

Bp dr hab. Rudolf Pierskała
ul. Kard. Kominka 1a, 45-032 OPOLE
Tel. 477/ 441 27 94
e-mail: bprudolf@diecezja.opole.pl 

Bp dr Piotr Greger
ul. Żeromskiego 5a43-300 BIELSKO-BIAŁA
tel. 734 176 643 
e-mail: greger@kuria.bielsko.pl 

Konsultorzy:

Ks. prof. dr hab. Andrzej Filaber
Dom Katolicki"Roma"
ul. Nowogrodzka 49, 00-695 WARSZAWA,
tel. 22/ 52 284 17
e-mail: afilaber@mkw.pl    

Ks. prof. dr hab. Krzysztof Konecki
ul. Karnkowskiego 3, 87-900 WŁOCŁAWEK
e-mail: kkkonecki@tlen.pl

Ks. prof. dr hab. Czesław Krakowiak
ul. Bernardyńska 7d/5, 20-109 LUBLIN
e-mail: krakowiak@futuro.net.pl
 
 Ks. dr hab. Erwin Mateja, prof. UO
ul. Kominka 1a, 45-032 OPOLE
Tel. 77/ 474 27 20
e-mail: emateja@diecezja.opole.pl

Ks. prof. dr hab. Bogusław Nadolski TChr
ul. Panny Marii 4, 61-962 POZNAŃ, skr. p. 23
Tel. 61/ 855 10 34
e-mail: bnadolski@tchr.org

Ks. prof. dr hab. Jacek Nowak SAC
ul. Pszczyńska 39a/41, 03-548 WARSZAWA
Tel. 22/ 678 42 17

Ks. dr hab. Dominik Ostrowski
pl. Wojska Polskiego 2, 58-100 ŚWIDNICA
Tel. 74/ 85 64 900
e-mail: ostrowik@me.com

Ks. dr Julian Głowacki
ul. Papieża Pawła VI nr 4
71-459 Szczecin
Tel. 512 405 006
e-mail: julianglowacki@gmail.com  

Ks. dr Stanisław Szczepaniec
ul. Św. Marka 10, 31-012 KRAKÓW
Tel. 12/ 422 59 13
e-mail: atszczes@cyf-kr.edu.pl

Pan dr Stanisław Kalinkowski
Al. Solidarności 104 m. 45, 01-016 WARSZAWA
Tel. 22/ 632 09 64
e-mail: kalinkowski@interia.pl  


Zmiana wielkości czcionki: A A A

  kkbids@episkopat.pl
Jesteś naszym 1 gościem
     
 
 
 
   
Konferencja Episkopatu Polski